kategoria: varia
3, 2, 1… start!
komentarzy: 0
Artur Dąbrowski - logo
 

W końcu – po około roku mozolnej (choć niezbyt systematycznej) pracy – uruchomiłem bloga, którego właśnie, drogi internauto, oglądasz. Czas wejść na nową, nieznaną i pełną niebezpieczeństw (hejterów i trolli) ścieżkę. Czas spróbować życia blogera!

Chciałbym podziękować tym, którzy przyczynili się (poza mną, rzecz jasna) do tego, że ten blog w ogóle powstał, że działa tak jak działa i że wygląda tak jak wygląda:

  • Najbardziej dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej w Krakowie – Mamezi Studio (www.mamezi.pl) – dzięki, chłopaki, można z Wami e-konie kraść!
  • Web designerowi, z którym wspólnie stworzyliśmy już kilka naprawdę dobrych projektów, w tym także ten, który właśnie oglądacie – Marcinowi Krokoszowi (www.moim.pl) – jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!
  • Fotografowi, dzięki któremu na zdjęciach powyżej i obok wyglądam lepiej od diabła (co wcale nie było takie łatwe do osiągnięcia!) – Bartkowi Dziedzicowi (www.fotografiafirmowa.pl)
  • Mojej Narzeczonej za wsparcie we wszystkim, co robię, oraz wyrozumiałość, gdy odcinam się od otaczającej rzeczywistości, by napisać „jeszcze tylko kilka zdań” (rzadko na tych kilku zdaniach poprzestając) :-)

Dziękuję także wszystkim tym, którzy trafili w to miejsce (nieważne, czy z własnej woli, czy pod przymusem), a także tym, którzy trafią tu w przyszłości (awansem). Zapraszam do zostawiania komentarzy, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Prawdę pisząc, bardziej ucieszę się z tych drugich ;-)

Miłej lektury!

 

Komentarze

Powered by Facebook Comments